bahco_pc_12_14_ps_b
BAHCO PC-12-14-PS-B vervangingsblad voor ProfCut trekzaag 13,5 TPI 12" 305 mm
Productomschrijving:
  • ProfCut Trekzagen voor hout en kunststof
Kenmerken:
  • Trekzagen voor algemene houtbewerking voor fijn zagen, langszagen en afkorten
  • Door de trekkende zaagbeweging is het mogelijk een zeer dun zaagblad (0,6 mm) te gebruiken voor een smalle zaagsnede (0,9 mm), waardoor er minder spierkracht nodig is
  • Extra gehard, triple-edge JT-tandontwerp
  • De kunststof tweecomponentenhandgreep zorgt voor een comfortabele en veilige grip
  • PC-12-14-PS-B Reserve zaagblad
  • Comfortabele, geschroefde tweecomponentenhandgreep
  • Trekzaag voor extra fijn zagen, precisiezagen, langszagen en afkorten
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 305 mm
  • Aantal tanden per inch: 13
  • Dikte: 0,6 mm
  • Product Range: Bahco ProfCut
Specificaties / Alle eigenschappen
Lengte
305 mm
Aantal tanden per inch
13
Dikte
0,6 mm
Tanden per inch
13.5
Lengte inch
12 in
Lengte mm
305 mm
Gewicht oz
4,6 oz
Gewicht g
130 g
Bladdikte mm
0.6 mm